Kategorie

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Private Label

Produkcja kontraktowa kosmetyków naturalnych pod własną marką

Pragniemy podzielić się z Tobą receptą na sukces w ramach produkcji kontraktowej

Produkcja kontraktowa kosmetyków to nasza oferta przeznaczona dla wszystkich, którzy mają pomysł na nowy krem, balsam, szampon, mydło czy inny produkt, ale nie mogą go zrealizować przez brak własnego zaplecza technologicznego. Mamy dwadzieścia lat doświadczenia w branży kosmetycznej i własny Dział Badań i Rozwoju oraz Dział Jakości, dzięki którym pomożemy Ci wprowadzić Twój kosmetyk na rynek. Zapewniamy przeprowadzenie wszystkich niezbędnych badań, zakup komponentów i surowców oraz kompleksowe wsparcie marketingowe.

Jeśli nie masz własnego pomysłu lub receptury, proponujemy współpracę na zasadzie Private Label. Kosmetyki powstaną wtedy na bazie naszych przepisów, ale w ramach Twojej marki własnej. Wytwarzamy naturalne kosmetyki do twarzy, naturalne kosmetyki do ciała, naturalne kosmetyki do dłoni oraz naturalne kosmetyki do stóp. Wszystkie mają sprawdzone formuły, które zagwarantują Twojej linii kosmetyków pełen sukces!

 

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Produkcja kosmetyków naturalnych pod własną marką jest przeznaczona przede wszystkim dla firm z szeroko rozumianej branży beauty, w tym: salonów odnowy biologicznej, SPA, gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, dermatologicznych, a także hoteli. Własna linia kosmetyków znacznie zwiększa rozpoznawalność oraz wzbudza zaufanie i lojalność klientek. Jako producent kontraktowy kosmetyków zapraszamy też do współpracy sieci handlowe. Wprowadzenie do oferty sprzedażowej własnej linii kosmetyków może przyciągnąć klientki, co przełoży się na obroty i doskonale uzupełni asortyment sklepowy.

Zarówno kosmetyki wytwarzane wg modelu Private Label, jak i kontraktowa produkcja kosmetyków, pozwolą Ci szybko wejść na rynek z własną marką produktową.

 

Marzysz o własnej linii kosmetyków
pod marką własną?
Realizacja Twoich marzeń jest bliżej
niż Ci się wydaje.

Oferujemy niezwykle elastyczny model współpracy. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą marką, a my odpowiemy na wszystkie Twoje zapytania. W przystępny sposób porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Nasza oferta

  • Opracowanie zupełnie nowego produktu, zgodnie z Twoimi w wytycznymi
  • Produkcja dotychczasowych receptur pod marką własną
  • Kompleksowe wsparcie marketingowe podczas tworzenia nowych produktów (branding, zaprojektowanie atrakcyjnych opakowań oraz wsparcie profesjonalnej agencji marketingowej)
  • Zakupy surowców oraz komponentów
  • Przeprowadzenie niezbędnych badań produktów (dysponujemy własnym Działem Badań i Rozwoju oraz Dział Jakości)
  • Zakup opakowań (dysponujemy bazę wzorów, którymi stale dysponujemy)
  • Zadbanie o cały proces produkcyjny

Masz pomysł na produkt?

Kochasz kosmetyki pielęgnacyjne?
Marzysz o własnym sklepie internetowym bądź po prostu pragniesz rozszerzyć ofertę swojej firmy?

Napisz do nas

Korzyści


dostępnych surowców

gotowych receptur

zaufanych dostawców

doświadczenia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl