Laboratorium - Over Cosmetics - kosmetyki dla piękna i zdrowia
15928
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15928,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

LABORATORIUM

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną ofertą

NAPISZ DO NAS

Kto nie dąży aby być lepszym przestaje być dobrym - Oliver Cromwell

Firma Over Group posiada własny Dział Badań i Rozwoju, który jest ukierunkowany głownie na działania w zakresie produktów chemicznych oraz kosmetycznych. Zajmujemy się opracowywaniem receptur i technologii. Na bazie wyselekcjonowanych surowców tworzymy receptury, które w pełni spełniają oczekiwania klienta. Prowadzimy badania aplikacyjne i aparaturowe kosmetyków. Wykorzystujemy naturalne surowce kosmetyczne o specjalistycznych właściwościach pielęgnacyjnych. Przygotowujemy dokumentację produktów kosmetycznych według obowiązujących przepisów prawnych. Opracowanie receptury (dobór odpowiednich składników i ocena ich skuteczności) to główne zadania realizowane przez jednostkę. Ciągłe doskonalenie, rozwój i optymalizacja technologii produktów wprowadzonych na rynek – to główne cele Działu B+R firmy Over Group.

Funkcjonujący w organizacji Dział Kontroli Jakości firmy Over Group jest odpowiedzialny za nadzór wszystkich procesów funkcjonujących w firmie, zajmuje się także opracowywaniem procedur zapewniających wysoką jakość zwalnianych produktów handlowych. Do głównych zadań kontroli jakości należy: pobieranie prób oraz przeprowadzanie badań materiałów wyjściowych i opakowaniowych, półproduktów (kontrola międzyoperacyjna), produktów luzem, wyrobów gotowych, a także badania stabilności produktów.