Spray do dłoni, czyli alternatywa dla żeli antybakteryjnych

W dzisiejszych czasach produkty przeznaczone do higienicznej dezynfekcji rąk są produktem, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu. To właśnie one dbają o czystość skóry oraz chronią nas przed kontaktem z wirusami i bakteriami.

Poznaj działanie sprayu do dezynfekcji dłoni, będącego świetną alternatywą dla klasycznych żeli antybakteryjnych.

Kategorie

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Jak działa antybakteryjny spray do rąk?

Alkohol zawarty w antybakteryjnym sprayu do dezynfekcji rąk usuwa bakterie występujące na powierzchni dłoni. Dodatkowo składniki nawilżające zawarte w produkcie odpowiadają za zdrowie i wygląd skóry dłoni. Sposób użycia produktu jest bardzo prosty. Spray do rąk należy rozprowadzić na dłoniach, a następnie rozmasowywać go na skórze przez minimum 30 sekund. Składniki takie jak miód, wyciąg z aloesu, czy ekstrakt z mango dodawane do sprayu antybakteryjnego sprawiają, że skóra jest nawilżona, a dodatkowo pięknie pachnie.

Po co stosować antybakteryjny spray do dłoni?

Każdego dnia nasze dłonie narażone są na kontakt z bakteriami i wirusami znajdującymi się na wszystkich otaczających nas powierzchniach, czy to na ogólnie dostępnych klamkach lub poręczach, czy tych bardziej osobistych jak telefon lub portfel. Spray do dezynfekcji idealnie sprawdza się w momentach, kiedy potrzebujesz zdezynfekować dłonie bez użycia wody i bez spłukiwania.

Jak wybrać odpowiedni spray antybakteryjny?

Wybierając spray antybakteryjny do dezynfekcji rąk postaw przede wszystkim na produkt zawierający w swoim składzie dużą ilość alkoholu odpowiedzialnego za dezynfekcję. Dodatkowo nie zapominaj o składnikach odpowiedzialnych za nawilżenie Twoich dłoni i nadanie skórze blasku. Wybieraj produkty zawierające w swoim składzie miód, ekstrakt z aloesu, czy ekstrakt z mango, które nie tylko zadbają o Twoją skórę, ale zapewnią produktowi wyjątkowy zapach.

Pamiętaj o zachowaniu ostrożności decydując się na stosowanie preparatu

Decydując się na korzystanie ze sprayu antybakteryjnego pamiętaj, aby korzystać z niego z zachowaniem środków ostrożności. Kupując nowy produkt dokładnie przeczytaj etykietę, na której z łatwością znajdziesz informacje dotyczące stosowania żelu oraz opis działania w przypadku połknięcia preparatu lub jego kontaktu z oczami.

Poznaj podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z preparatu

  • Przed użyciem produktu zapoznaj się z ulotką zawierającą informacje dotyczące produktu.
  • Nie stosuj preparatów na bazie alkoholu na podrażnioną lub uszkodzoną skórę dłoni.
  • Pamiętaj aby spray do dezynfekcji przechowywać poza zasięgiem dzieci.
  • Łatwopalna ciecz będąca podstawą sprayu powinna być przechowywana z dala od gorących powierzchni, otwartego ognia, źródeł ciepła, źródeł iskrzenia lub innych potencjalnych źródeł zapłonu
  • Pamiętaj że spray przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  • Nie stosuj preparatu na błony śluzowe, wargi oraz w okolicach intymnych.

Pamiętaj, aby produktów bakteriobójczych używać z zachowaniem środków ostrożności. Zawsze stosuj się do instrukcji postępowania znajdującej się na etykiecie produktu.

Co zrobić kiedy spray dostanie się do oczu?

Unikaj rozpylana sprayu w okolicach oczu oraz jego kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu pamiętaj, aby wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli tylko da się je łatwo usunąć oraz płukać oczy wodą. W przypadku wystąpienia zawrotów głowy wyjdź na świeże powietrze. Jeśli uczucie podrażnienia lub zawroty głowy nadal będą się utrzymywać skontaktuj się z lekarzem.

Co zrobić jeśli spray dostanie się do ust?

W przypadku połknięcia sprayu przepłucz usta wodą oraz podaj poszkodowanemu dużą ilość wody do picia. Pamiętaj, aby nie wywoływać wymiotów. Jeśli nie poszkodowany nie odczuje poprawy samopoczucie skontaktuj się z lekarzem.

Spray do rąk to świetna alternatywa dla żeli antybakteryjnych, która sprawdzi się, kiedy nie masz możliwości użycia wody. Pamiętaj jednak, aby stosować go rozważnie i stosując się do zaleceń na opakowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl