O marce


Jesteśmy polską marką, stworzoną przez ludzi, którzy nie tylko kochają kosmetyki, ale przede wszystkim zgłębili sekrety ich powstawania.  

 

W 2007 roku zaczęliśmy wykorzystywać naturalne składniki do tworzenia oryginalnych, a jednocześnie bezpiecznych produktów przeznaczonych do Twojej pielęgnacji i… tak jest do dziś, choć każdego dnia staramy się ulepszać receptury, by z jeszcze większą precyzją móc spełniać potrzeby naszych Klientek.

OVER Cosmetics to nie tylko marka. Trzynaście liter, które układają się w jej nazwę to dla nas miejsce, o którym myślimy z zaufaniem i do którego chętnie wracamy nawet z najpiękniejszych wakacji. To również – a może przede wszystkim – miejsce do którego odwiedzenia chcielibyśmy Cię zaprosić.

 

Wierzymy, że znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz, a szeroki wybór kosmetyków, jaki znajdziesz na naszej stronie, okaże się spełnieniem Twoich pielęgnacyjnych marzeń.

 

Jesteśmy, bo Ty jesteś. Dziękujemy!

Odbierz 10% zniżki

na najbliższe zakupy

Zapisz się do newslettera OVER Cosmetics, a otrzymasz 10% zniżki na swoje zamówienie. Wysyłamy cyklicznie informacje o rabatach oraz promocjach.